איך יש אנשים שקונים רכב בלי טובות ובלי הלוואות

איך יש אנשים שקונים רכב בלי טובות ובלי הלוואות

בישראל של 2020, מרבית הציבור מכיר רק דרך אחת להגיע לרכב חדש. על ידי בקשת הלוואה. ואל תטעו, גם אם אתם מבצעים עסקת ליסינג, לא משנה אם פרטי או תפעולי, בסופו של דבר זה סוג של הלוואה. והריבית, תהיו בטוחים, מגולמת בפנים היטב היטב. ובכל זאת, יש אנשים סביבכם, שמצליחים לקנות רכב בלי טובות ובלי הלוואות. בלי ריביות ובלי אותיות קטנות. אם היה מתאים לכם לשכור רכב עד עכשיו ובעתיד תרצו לקנות, תבינו כעת איך אפשר להגיע לזה. זה לא קסם ולא טריק.

קופות גמל לעצמאים צוברות כסף לכל מטרה

נתחיל בעצמאים, ואחר כך נדבר על אפשרויות שפתוחות גם בפני שכירים. נניח שאתם עצמאיים ויש לכם עסק. האם ידעתם שיש לכם דרך להבטיח לעצמכם אפיק חיסכון מעולה, שמיועד אך ורק לבעלי עסקים? למוצר הפיננסי הזה קוראים קופת גמל לעצמאים. וזהו חיסכון שבו אפשר לחסוך סכומים יפים, אפילו מצוינים, בכל מיני אפיקים נבחרים. זה, מה שנקרא, לגרום לכסף שלכם לעבוד בשבילכם. וזה הסוד של עצמאים רבים שכבר הצליחו. הם חסכו לאורך תקופה בקופות גמל לעצמאיים והכסף שהצטבר שימש אותם למטרות נבחרות. קניית רכב או, אם מעדיפים דווקא לשכור רכב, החיסכון מתאים גם להרחבת העסק או לשיפוץ הבית. שווה, לא?

התנהלות פיננסית שקולה שווה לכם רכב

גם עצמאים וגם שכירים יוכלו להרוויח אם ישתמשו בטיפ הבא. יותר מ-60 אחוז מהציבור חי באובר, כלומר, מינוס בבנק. טוב? ממש לא! יקר? בהחלט. התנהלות פיננסית שגויה ואי הבנה בכלכלת המשפחה גורמת לסחרור כלכלי. הצעד הראשון לקראת שינוי הוא להכין תקציב חודשי. תיעזרו באקסל. או תתקינו אפליקציה להתנהלות חודשית משפחתית. הרבה משפחות כבר הצליחו להקטין את ההוצאות החודשיות מבלי באמת לשנות את רמת החיים הכללית. מאוד עוזר אם קובעים מטרה, כמו למשל לשים בצד חלק מהסכום שחוסכים, לצורך קניית רכב (או, נניח, חופשה בחו"ל לכל המשפחה). בתוך שנה עד  חמש שנים, גם תסגרו את המינוס וגם יהיה לכם רכב נוצץ ויפה, בחניה.

עושים סדר בביטוח, וחוסכים

הטיפ האחרון שלנו להיום – להימנע מתשלומים כפולים. על פי נתוני משרד האוצר, קיים מה שנקרא הר הביטוח. ב"הר" הזה אפשר למצוא לא מעט אנשים ומשפחות שמשלמים כפול, על ביטוחים שונים. כלומר, כפל ביטוח. ולמרות שמשלמים כפול, נניח עבור ביטוח בריאות, הרי חברות הביטוח לא תשלמנה לכם פעמיים. אז הגיע הזמן להרים את הכפפה. עשו לעצמכם טובה ועשו לעצמכם סדר בביטוח. אם יש ביטוח כפול, משאירים רק את הפוליסה הטובה יותר. צריכים בכך עזרה? היעזרו בסוכן ביטוח אבל אל תתנו לכסף טוב ללכת לאיבוד. במקום לשלם עבור ביטוח מיותר, מתחילים לשים בצד כסף לרכב. אפשר לקנות או לשכור, מה שמתאים לכם. העיקר, חסכתם בגדול.

אהבתם? שתפו את החברים

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שלכם, אור-אדום

שלכם, אור-אדום