6 תקלות שניתן לתקן לבד במחשב

לתקן מחשב לבד

יש לכם תקלה  במחשב? ישנן תקלות במחשב שלא צריך להזמין עבורן טכנאי מחשבים- כל הפרטים- בכתבה הבאה.

תיקון כונן תקליטורים \ צורב במחשב נייד

כונן התקליטורים בנוי בצורה שונה בהשוואה למחשב נייח- הוא נשלף החוצה בדומה למגירה ועם המגירה יש עינית הקולטת את התקליטור. אותה עינית נוטה להיחסם כתוצאה מחלקיקי אבק וככל שעובר הזמן כונן התקליטים לא יכול לקרוא את המידע. תתפלאו לדעת, אבל יש פתרון משמעותי ביותר לעניין והתוצאה היא ניקוי של העינית של כונן התקליטים ללא כל סיוע של טכנאי המחשבים.

המחשב הנייד לא נדלק? יש פתרון

מכירים את הסיטואציה בה אתם חייבים להדליק את המחשב, אבל המחשב לא נדלק ויש לכם בעיות רבות? אין ספק כי מדובר בסיטואציה לא נעימה בכלל אבל יש פתרון. גם במקרה הזה בהחלט אפשר לבצע את התיקון לבד ללא הזמנת טכנאי מחשבים.

במידה והמחשב הנייד שלכם לא נדלק הרי יש פתרון שלא מחייב הזמנת טכנאי מחשבים מקצועי. מדובר על בעיה ידועה של צבירת חשמל סטטי הגורמת למחשב הנייד שלכם להיכנס למצב של הגנה- מדובר על מצב בו המחשב נדלק אבל לא מציג שום דבר על המסך. על מנת לפתור את הבעיה כל שעליכם לעשות הוא לנתק את הסוללה ואת המטען של המחשב ואז ללחוץ על כפתור ההדלקה של המחשב למשך 30 שניות. למעשה, מדובר על פעולה הכוללת פריקה של מטענים חשמליים בלוח אם

החלפת מסך של מחשב נייד

לעיתים קורה שיש צורך להחליף את המסך של המחשב הנייד וגם במקרה הזה אין צורך להזמין טכנאי מחשבים אלא יש אפשרות לבצע את ההחלפה לבד. במקרה בו המסך שלכם נשבר, הרי חשוב ביותר להזמין מסך חדש ולאחר מכן לפרק את מסגרת המסך שם ניתן למצוא מספר ברגים המחזיקים את המסך ולאחר הפירוק שלהם יהיה אפשר לפרק את המסך

ביצוע התקנת מנהל התקן במחשב

מנהל התקן או כפי שהוא מכונה בשפה המקצועית של טכנאי המחשבים דרייבר אחראי על חיבור בין מערכת ההפעלה לחומרת המחשב. כאשר יש בעיות במנהלי התקן אפשר להתקין תוכנה אוטומטית בשם driver booster אשר תפתור לכם את הבעיה במהירות רבה.

יש לכם בעיה אתם צריכים טכנאי אמין ומקצועי תוכלו לבקר באתר פרוטק מחשבים – טכנאי מחשבים בירושלים שירות מסביב לשעון במחירים משתלמים.

איך מחליפים מקלדת במחשב נייד?

החלפת מקלדת במחשב נייד נחשבת לפעולה פשוטה במיוחד ובה ניתן לפרק את הברגים בתחתית המחשב וכך המקלדת תתפרק בצורה פשוטה. מדובר על פעולה פשוטה לביצוע שגם אותה אפשר לבצע לבד ללא נוכחות של טכנאי מחשבים.
לתקן מחשב לבד

ביצוע  איפוס לכרטיס הרשת \ מתאם הרשת

במידה ויש צורך לבצע איפוס של כרטיס הרשת, הרי ברוב המקרים יש לבצע את הפעולה במקרה של תקלות גלישה. גם במקרה הזה, מדובר על פעולה פשוטה ביותר שאין צורך לבצע אותה באמצעות  סיוע של טכנאי מחשבים.

אם בכל זאת אתם זקוקים לשירות של טכנאי מחשבים- מה חשוב להביא בחשבון?

בכתבה הבאה הסברנו לכם כיצד אפשר לתקן תקלות רבות ללא נוכחות של טכנאי מחשבים מקצועי. עם זאת, לעיתים יש צורך להסתייע בשירות של טכנאי מחשבים מיומן אשר יש ביכולתו לבצע את המשימה בצורה הטובה ביותר ולכן יש לשים לב לדגשים הבאים במסגרת החיפוש אחר טכנאי מחשבים:

  • ניסיון: חשוב ביותר לבחור טכנאי מחשבים בעל ניסיון רב בתחום אשר יש מאחוריו שנות ניסיון רבות וביכולתו לבצע את העבודה על הצד ביותר.
  • אמינות: יש לבחור בטכנאי מחשבים בעל ניסיון רב ואמין ,כזה שיבצע את העבודה וידאג לעדכן אתכם בכל המתרחש.
  • כלים מקצועיים: זאת ועוד, חשוב ביותר להביא בחשבון את הכלים המקצועיים של טכנאי המחשבים. טכנאי מחשבים מקצועי יקפיד לעשות שימוש בכלים מתקדמים.
  • המלצות: זאת ועוד, חשוב ביותר להביא בחשבון המלצות של לקוחות קודמים רגע לפני בחירת הטכנאי ולוודא כי אכן מדובר בטכנאי מומלץ. כאשר תבחרו טכנאי אשר זכה להמלצות רבות, הרי כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר באיש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום.

רגע לפני סיום

ישנן תקלות שניתן לתקן ללא נוכחות של טכנאי מחשבים. עם זאת, ישנן תקלות מורכבות יותר וכאן נכנס לתמונה טכנאי מחשבים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום אשר יהיה ביכולתו לבצע את התיקונים.

אהבתם? שתפו את החברים

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
שלכם, אור-אדום

שלכם, אור-אדום